MUTFAK DEKORASYON

Özellikle evde çok zaman geçiren kadınların mutfakları çok değerlidir. Günün büyük bir zamanını bu alanda geçirirler. Sevdiklerine unutulmaz lezzetleri sevgi dolu yemeklerle bu alanda oluştururlar Her ev kadını, şık ve modern bir mutfak hayal eder. Yeni nesil ev teknolojilerinin gelişimiyle birlikte, mutfaklarda da beklentileri karşılayan yenilikler oluştu. Teknoloji ne kadar hayatımıza girerse girsin, mutfaklarda her zaman, ferah ve kullanışlılık ön planda olan beklentiyi oluşturmuştur.

Mutfak dekorasyon uygulamalarında, yüzlerce farklı dekorasyon referansımızdaki başarımızı, mutfağın gerçek sahiplerini çok iyi dinleyerek, onların beklentilerini karşılayan birbirinden farklı tasarımlar sunmamıza borçluyuz. Evet, mutfak dekorasyon uygulamalarına başlamadan önce, beklentileri, malzeme kalitesini, uygulama sürelerini ve titiz işçiliğimiz hakkında ön bilgi oluşturulur.

Mutfak dekorasyonuna başlamadan önce, mutfak alanının rölevesi alınarak bir proje oluşturulur. Görsel sunumlarımızda, kullanılacak malzemelerin yerleşimi, kaliteleri ve renkleri detaylı olarak aktarılır. Onay alındıktan sonra mutfak dekorasyon projesinin uygulama adımına geçilir. Proje uygulama sürelerinin ve garantili çalışma sözleşmelerinin sonrası, mutfak dekorasyonunu gerçekleştirecek ekibin belirlenmesiyle start verilir.

Mutfak dekorasyon uygulamalarına başlarken, çalışacak ekiplerin görevleri dağıtılır, kullanılacak malzeme listesi, proje sözleşmesine göre temin edilir. Mutfak dekorasyonuna başlarken, eski eşyaların sökülmesi ve taşınması, hassas bir yaklaşım gerektirir. Yüksek özen gösterilmesi gereken en önemli konuların başında sökülen tüm parçaların, eve zarar verilemeden uygulama alanından taşınmasıdır.

Mutfak dekorasyonu uygulama çalışmalarına başlamadan önce, elektrik, doğalgaz ve su tesisatlarının altyapı döşenmesi en önemli konular arasındadır. Tesisatların projeye göre uygulanması kadar, kaliteli ve doğru malzeme kullanımı da önemlidir. Tesisatların doğru döşenmesi, kaliteli malzeme ve işçilik becerisi gerektirir ve ekibimiz bu konuda gerekli sertifikalara sahip ustalardan oluşur.

Tesisat döşenmesi sonrası, duvar ve tavan uygulamaları gerçekleştirilir. Mobilya yerleşimi, ince ve detaylı temizlik sonrası tüm uygulamaların listeleri kontrol edilir ve sözleşme maddelerine göre uygunlukları kontrol edilir.

Mutfak dekorasyon uygulamalarında son ve en önemli işlem, ev sahibinden alınan onayla sonlandırılmasıdır. Her projemizde, kullandığımız kaliteli ürünler, titiz ve hassas işçilik ve tüm sözleşme maddelerine uygunlukla başarılı ve mutlak memnuniyetle sonuçlanan projeler gerçekleştiriyoruz.