MİMARİ PROJELENDİRME

Hayalinizdeki cafe, restaurant, ofis veya ev tasarımını profesyonel mimarlarımız tarafından hayata geçiriyoruz. Mimarlarımız proje detaylarını sizinle konuştuktan sonra tasarım zevkinize göre size en uygun projeyi çiziyor ve uygulamaya geçmeden önce 3 boyutlu tasarımları size sunuyoruz en beğendiğiniz şekilde olana kadar revizyon işleminden sonra projeye başlıyoruz.

HBR Yapı Dekorasyon, uzun yıllara dayanan dekorasyon firma kimliğiyle, konut projeleri, özel villa projeleri ve anahtar teslim inşaat projelerindeki birikimleriyle edindiği kaliteli iş üretim tecrübesini, tamamen iç dekorasyon proje uygulamalarına yönlendirmiştir. İç dekorasyon, ince ve detay çalışma gerektiren, yüksek deneyim isteyen, müşteri beklentilerinin karşılanmasında yüksek birikim gerektiren sadece uzmanlarla üretebileceğiniz bir operasyondur.

İç dekorasyon projelerinde, sektörel gelişmeleri çok iyi okuyabilen, müşteri beklentilerini anlayabilen ve kişiye özel proje üretebilen mimar ekibimizle, mutlu müşteri profilleri üretmeye devam ediyoruz. Anahtar teslim proje üretimlerinde, yüksek standartlarda malzeme kullanımı, kaliteli işçilik, yüksek uygulama becerisi ve mutlak zamanında teslim sözleşmeleriyle garantili servisler üretiyoruz.

HBR Yapı Dekorasyon, iç dekorasyon projelerinde, projelendirmeden iş teslim süreçlerinin son aşamasına kadar, mimarlarının ve sektörel tecrübeye sahip sertifikalı ustalarının kontrolünde, her aşamasının onlarca kontrolün uygulandığı bir prosesle iş üretir. Tesisat yenilenmesinden, duvar ve tavan uygulamalarına, mobilya seçiminden, dekorasyonda kullanılacak tüm yapı malzemelerinin seçimine kadar, müşteri onayıyla ilerler.

İç dekorasyon uygulamalarımızda garantili servisler üretirken, kullandığımız malzeme marka ve modellerinden, uygulama standartlarının üst sınıf olmasını, özel proje uygulamalarındaki deneyimlerimize borçluyuz. Müşteri beklentilerini üst düzey uygulama başarısıyla sağlamamızı, profesyonel ve kurumsal yaklaşımlarımızı, almış olduğumuz sektörel eğitimlerle destekliyoruz.

Anahtar teslim iç dekorasyon projelerinde firma seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli konu, firmanın referans stoğu ve mutlu müşteri portföyüne oranı, çalışan ekibin koordinasyonu ve kullanılan malzemelerin kalitesini iyi araştırmanız gerekir.

Her projeye uygulamasındaki başarılarımızı, yeni bir işin ilk heyecanıyla başlama enerjimiz, iç dekorasyon projelendirmeden uygulama ve iş teslimlerine kadar aynı çizgiyi ve enerjiyi korumamızla destekliyoruz. Bizlerle tanışmak iç dekorasyon taleplerinizde fikir oluşturacak alternatif tasarımları görmek vereceğiniz kararları mutlaka etkileyecektir.